Atıcılık Eğitimi

Güngören av bayii, diğer av bayilerine nazaran farklı bir anlayış geliştirerek tüm müşterilerine av konusunda her desteği sağlamayı kendisine misyon edinmiştir.  Bu sebepten dolayı tüm av ürünlerini, silah tamir ve bakım ürünlerini bünyemizde bulundurduğumuz gibi aynı zamanda atış bilgisi zayıf olan veya yeni av sporuna merak salan müşterilerimize uzman kişiler tarafından atış eğitimi de verilmektedir.

Av bayisi olarak gerekli önlemlerin alındığı poligon merkezimizde müşterilerimize uzman eğitmenler tarafından dersler verilmektedir. Dilerseniz sadece keyif için gelip poligonu da kullanabileceğiniz gibi uzman eğitmenlerimiz tarafından düzenli atış eğitimleri alarak av sırasında başarılı vuruşlar sergileme şansınız yükselmektedir.

Av bayii olarak müşterilerimize atış eğitimimizin yanı sıra ruhsat işlemleri konusunda da destekler sağlamaktayız.  Tüm bu durumlar hakkında detaylı bilgiler almak ister, tüm ürünlerimizi ve eğitim alanlarımızı görmek isterseniz Güngören av bayii olarak hemen kurumumuza gelebilir, tüm merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güngören av bayii tüm müşterilerine 7 gün 24 saat satış sonrası destekler de dâhil olmak üzere hizmet sunmaktadır. Av sporu hakkında merak ettiğiniz ya da av sporu için almanız gereken malzemeler bulunuyorsa web sitemizde bulunan irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşmanızı ya da bizzat mağazalarımıza gelmenizi tavsiye etmekteyiz.

 

 

Atıcılık Eğitimi
TOP
WhatsApp chat